Caravaggio i skarby Neapolu

Home » Caravaggio i skarby Neapolu
Wykład online
Data: 5 maja 2024 | niedziela godz. 20:00
Długość: ok. 75 minut
Cena: bezpłatnie
Zapisy poniżej

Wyprawy ze Sztuką zapraszają na bezpłatny wykład online – wprowadzenie do Wyprawy
Neapol i Pompeje

Prowadzenie Przemysław Głowacki

Zarejestruj się na wykład online

Zaproszenie od eksperta

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników wyprawy „Neapol i Pompeje” na spotkanie online przygotowujące do naszej podróży.

Wykład rozpoczniemy od prezentacji związków Caravaggia z Neapolem i sprawdzimy, które obrazy mistrza można tam obecnie oglądać. Twórczość Caravaggia to wstęp do wspaniałego rozwoju malarstwa w XVII wieku w tym mieście.

Poznamy innych wybitnych przedstawicieli baroku, których obrazy będziemy oglądać w czasie wyprawy. Na spotkaniu zaprezentujemy program naszej wycieczki i omówimy wybrane jego punkty. Które zamki, pałace, kościoły i muzea uda się zobaczyć w czasie naszej wyprawy?

Zapraszamy serdecznie,
Przemysław Głowacki ARTDONE, Wyprawy ze Sztuką

Szczegóły techniczne

  • Prosimy o rejestrację powyżej
  • Po przesłaniu zgłoszenia otrzymasz w ciągu kilku minut automatyczny mail z linkiem do transmisji na platformie Zoom* oraz You Tube
  • Sprawdź w swojej poczcie foldery: Społeczności, Oferty, Spam. Oznacz tę wiadomość jako nie spam. Jeśli nie otrzymasz wiadomości, prosimy o informację na kontakt@wyprawyzesztuka.pl

* Wykład odbywać się będzie na platformie Zoom. Prosimy o zainstalowanie wcześniej bezpłatnego programu – dostępny tu.

Jestem historykiem sztuki i edukatorem muzealnym. Od wielu lat zajmuję się popularyzacją wiedzy o sztuce. Jestem wykładowcą w Warszawskiej Szkole Filmowej oraz Ognisku Plastycznym w Grodzisku Mazowieckim.

Prowadzę cykl wykładów z historii sztuki w Zamku Królewskim w Warszawie. Wiele lat pracowałem w Muzeum Narodowym w Warszawie pełniąc obowiązki zastępcy kierownika Działu Edukacji. Moją pasją jest zwiedzanie muzeów, prowadzę bloga poświęconego sztuce i wystawom artdone.pl.

Scroll to Top
Verified by MonsterInsights