Spotkanie z Markiem Konatkowskim

Home » Spotkanie z Markiem Konatkowskim
Wykład online
Data: 23 stycznia 2024 | wtorek godz. 20:00
Długość: ok. 75 minut
Cena: bezpłatnie
Zapisy poniżej

Wyprawy ze Sztuką zapraszają na bezpłatne spotkanie online

z Markiem Konatkowskim

Zarejestruj się by otrzymać link

Ekspert zaprasza

Powracamy do pomysłu wirtualnych spotkań z artystami i zapraszamy na spotkanie z Markiem Konatkowskim i jego twórczością.

Wyprawy ze Sztuką narodziły się ponad 10 lat temu w Ognisku Plastycznym w Grodzisku Mazowieckim, tutaj też swoje pierwsze artystyczne kroki stawiał Marek Konatkowski.

Od tego czasu, w ciągu już blisko 20-letniej kariery, artysta wypracował swój indywidualny styl oparty na uproszczeniu, kompozycyjnym wyrafinowaniu i bogactwie kolorystycznym. Prace artysty z jednej strony wciągają atrakcyjną tematyką i barwnością, z drugiej potrafią skłonić do głębszej refleksji o otaczającym nas świecie.

Na spotkaniu zobaczymy najnowsze obrazy artysty, porozmawiamy o jego drodze twórczej oraz niecodziennym warsztacie pracy, w którym ważną rolę odgrywają rysunki tworzone… flamastrami. Nasze spotkanie online jest też zaproszeniem na najbliższą wystawę Marka Konatkowskiego. Spotkanie poprowadzi Przemysław Głowacki.

Zapraszamy serdecznie,
Przemysław Głowacki, Wyprawy ze Sztuką

Po co się rejestrować?

  • Twój adres email jest nam potrzebny, by wysłać Ci mailem zwrotnym linki do tego konkretnego wykładu
  • Po przesłaniu formularza otrzymasz w ciągu kilku minut automatyczny mail z linkami do wyboru: do transmisji na platformie Zoom* oraz You Tube. Będą aktywne dopiero w terminie wykładu
  • Sprawdź w swojej poczcie foldery: Społeczności, Oferty, Spam. Oznacz tę wiadomość jako nie spam. Jeśli nie otrzymasz wiadomości, prosimy o informację na kontakt@wyprawyzesztuka.pl

* Aby obejrzeć wykład na platformie Zoom, zainstaluj wcześniej bezpłatny program – dostępny tu.

Jestem historykiem sztuki i edukatorem muzealnym. Od wielu lat zajmuję się popularyzacją wiedzy o sztuce. Jestem wykładowcą w Warszawskiej Szkole Filmowej oraz Ognisku Plastycznym w Grodzisku Mazowieckim.

Prowadzę cykl wykładów z historii sztuki w Zamku Królewskim w Warszawie. Wiele lat pracowałem w Muzeum Narodowym w Warszawie pełniąc obowiązki zastępcy kierownika Działu Edukacji. Moją pasją jest zwiedzanie muzeów, prowadzę bloga poświęconego sztuce i wystawom artdone.pl.

Scroll to Top
Verified by MonsterInsights