Joaquín Sorolla i jego muzeum

Home » Joaquín Sorolla i jego muzeum
Wykład online
Data: 5 kwietnia 2024 | piątek godz. 20:00
Długość: ok. 75 minut
Cena: bezpłatnie
Zapisy poniżej

Wyprawy ze Sztuką zapraszają na bezpłatny wykład online – wprowadzenie do Wyprawy
Królewski Madryt na życzenie

Prowadzenie Przemysław Głowacki

Zarejestruj się na wykład online

Zaproszenie od eksperta

Jesienią zeszłego roku w czasie naszej wyprawy do Madrytu po raz pierwszy zawitaliśmy do domu-muzeum najpopularniejszego hiszpańskiego malarza końca XIX wieku – Joaquína Sorolli.

Wizyta w tym muzeum jest też w programie naszej najbliższej wyprawy do stolicy Hiszpanii. Z tej okazji zapraszamy na wykład online, który zaprezentuje sylwetkę tego ciągle za mało znanego u nas artysty.

Aby dobrze przygotować się do wyjazdu, poznamy też historię i zbiory muzeum, które jest mu poświęcone.

Muzeum mieści się w domu, który zaprojektowany został na zlecenie malarza, a otoczone jest ogrodem, który pod koniec życia bardzo chętnie malował na swoich obrazach. Zapraszamy wszystkich uczestników wyprawy oraz naszych sympatyków. Wykład prowadzi Przemysław Głowacki.

Zapraszamy serdecznie,
Przemysław Głowacki ARTDONE, Wyprawy ze Sztuką

Szczegóły techniczne

  • Prosimy o rejestrację powyżej
  • Po przesłaniu zgłoszenia otrzymasz w ciągu kilku minut automatyczny mail z linkiem do transmisji na platformie Zoom* oraz You Tube
  • Sprawdź w swojej poczcie foldery: Społeczności, Oferty, Spam. Oznacz tę wiadomość jako nie spam. Jeśli nie otrzymasz wiadomości, prosimy o informację na kontakt@wyprawyzesztuka.pl

* Wykład odbywać się będzie na platformie Zoom. Prosimy o zainstalowanie wcześniej bezpłatnego programu – dostępny tu.

Jestem historykiem sztuki i edukatorem muzealnym. Od wielu lat zajmuję się popularyzacją wiedzy o sztuce. Jestem wykładowcą w Warszawskiej Szkole Filmowej oraz Ognisku Plastycznym w Grodzisku Mazowieckim.

Prowadzę cykl wykładów z historii sztuki w Zamku Królewskim w Warszawie. Wiele lat pracowałem w Muzeum Narodowym w Warszawie pełniąc obowiązki zastępcy kierownika Działu Edukacji. Moją pasją jest zwiedzanie muzeów, prowadzę bloga poświęconego sztuce i wystawom artdone.pl.

Scroll to Top
Verified by MonsterInsights