Arcydzieła nowojorskiego Met

Home » Arcydzieła nowojorskiego Met
Wykład online
Data: 21 kwietnia 2023 | Piątek godz. 20:00
Długość: ok. 75 minut
Cena: bezpłatnie
Zapisy poniżej

Wyprawy ze Sztuką zapraszają na bezpłatne spotkanie online, 

Arcydzieła nowojorskiego Met

Piątek – 21 kwietnia 2023 – godzina 20.00

Prowadzenie Przemysław Głowacki

Zaproszenie od eksperta

Pod koniec września zapraszamy na naszą drugą wyprawę do Stanów Zjednoczonych. W jej programie nie mogło zabraknąć Nowego Jorku, gdzie znajdują się jedne z najwspanialszych muzeów na świecie, a wśród nich Metropolitan Museum of Art. Jego kolekcja liczy 2 000 000 obiektów, które co roku przyciągają ponad 3 000 000 zwiedzających.

Jak odnaleźć się wśród tak wielu wspaniałych dzieł sztuki pochodzących ze wszystkich stron świata od czasów starożytnych do współczesności?

Zapraszamy na nasze pierwsze spotkanie online przygotowujące do amerykańskiej wyprawy. Poznamy na nim wybrane arcydzieła, które znajdują się w zbiorach tego ogromnego muzeum. Na wykład zapraszamy wszystkich, którzy już zapisali się na wycieczkę, ale również naszych przyjaciół i sympatyków.

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad wzięciem udziału w amerykańskiej wyprawie prosimy o szybkie decyzje. Zorganizowanie tak dalekiej i kosztownej wycieczki jest szczególnie skomplikowane. W obecnej sytuacji na rynku turystycznym może okazać się, że dla osób, które dołączą do nas w późniejszym terminie cena będzie musiała być wyższa. Im szybciej będziemy mogli dokonać rezerwacji, tym większa gwarancja, że wyprawa dojdzie do skutku. Więcej o tej wyprawie- tutaj.

Zarejestruj się na wykład online

  • Wykład jest bezpłatny. Prosimy o rejestrację.
  • Po przesłaniu zgłoszenia otrzymasz w ciągu kilku minut automatyczny mail z linkiem do transmisji na platformie Zoom*.
  • Sprawdź w swojej poczcie foldery: Społeczności, Oferty, Spam. Jeśli nie otrzymasz wiadomości, prosimy o informację na kontakt@wyprawyzesztuka.pl

Zapraszamy serdecznie,
Wyprawy ze Sztuką

* Wykład odbywać się będzie na platformie Zoom. Prosimy o zainstalowanie wcześniej bezpłatnego programu – dostępny tu.

Jestem historykiem sztuki i edukatorem muzealnym. Od wielu lat zajmuję się popularyzacją wiedzy o sztuce. Jestem wykładowcą w Warszawskiej Szkole Filmowej oraz Ognisku Plastycznym w Grodzisku Mazowieckim.

Prowadzę cykl wykładów z historii sztuki w Zamku Królewskim w Warszawie. Wiele lat pracowałem w Muzeum Narodowym w Warszawie pełniąc obowiązki zastępcy kierownika Działu Edukacji. Moją pasją jest zwiedzanie muzeów, prowadzę bloga poświęconego sztuce i wystawom artdone.pl.

Scroll to Top
Verified by MonsterInsights