Pinacoteca di Brera w Mediolanie

Home » Pinacoteca di Brera w Mediolanie
Wykład online
Data: 14 stycznia 2024 | niedziela godz. 20:00
Długość: ok. 75 minut
Cena: bezpłatnie
Zapisy poniżej

Wyprawy ze Sztuką zapraszają na bezpłatny wykład online – wprowadzenie do Wyprawy ze Sztuką
Od Mediolanu do Genui

Prowadzenie Przemysław Głowacki

Zarejestruj się na wykład online

Zaproszenie od eksperta

Przed styczniową wyprawą do Mediolanu zapraszamy wszystkich jej uczestników oraz pozostałych sympatyków Wypraw ze Sztuką na wirtualne zwiedzenie Pinacoteca di Brera.

Pinacoteca di Brera to muzeum sztuki starożytnej i współczesnej w Mediolanie, specjalizujące się w szczególności w malarstwie weneckim i lombardzkim. W jego zbiorach znajdują się także dzieła artystów XX wieku.

Jest to najważniejsze muzeum Mediolanu, w którym można obejrzeć arcydzieła takich mistrzów jak Andrea Mantegna, Piero della Francesca, Giovanni Bellini, Rafael, Tintoretto i Caravaggio, ale także obrazy Umberto Boccioniego oraz Pabla Picassa.

Przemysław Głowacki zaprezentuje najważniejsze prace ze zbiorów mediolańskiego muzeum. Mamy nadzieję, że dołączycie do naszego wirtualnego zwiedzania Pinacoteca di Brera i razem z nami odkryjecie piękno dzieł sztuki zgromadzonych w tym wyjątkowym miejscu.

Zapraszamy serdecznie,
Przemysław Głowacki, Wyprawy ze Sztuką

Szczegóły techniczne

  • Prosimy o rejestrację powyżej
  • Po przesłaniu zgłoszenia otrzymasz w ciągu kilku minut automatyczny mail z linkiem do transmisji na platformie Zoom* oraz You Tube
  • Sprawdź w swojej poczcie foldery: Społeczności, Oferty, Spam. Oznacz tę wiadomość jako nie spam. Jeśli nie otrzymasz wiadomości, prosimy o informację na kontakt@wyprawyzesztuka.pl

* Wykład odbywać się będzie na platformie Zoom. Prosimy o zainstalowanie wcześniej bezpłatnego programu – dostępny tu.

Wideo z kanału YT Pinacoteca di Brera

Jestem historykiem sztuki i edukatorem muzealnym. Od wielu lat zajmuję się popularyzacją wiedzy o sztuce. Jestem wykładowcą w Warszawskiej Szkole Filmowej oraz Ognisku Plastycznym w Grodzisku Mazowieckim.

Prowadzę cykl wykładów z historii sztuki w Zamku Królewskim w Warszawie. Wiele lat pracowałem w Muzeum Narodowym w Warszawie pełniąc obowiązki zastępcy kierownika Działu Edukacji. Moją pasją jest zwiedzanie muzeów, prowadzę bloga poświęconego sztuce i wystawom artdone.pl.

Scroll to Top
Verified by MonsterInsights